pl en

Mapei

Nr kat.: Informacje o producencie

Firma MAPEI Polska wchodzi w skład Grupy MAPEI - światowego lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa.

Firma Mapei powstała w Mediolanie w 1937 roku. Obecnie grupa składa się z 70 oddziałów i 64 fabryk funkcjonujących w 31 krajach na 5 kontynentach. Od zawsze firma przywiązywała ogromną wagę do badań mających na celu udoskonalenie jakości oferowanych produktów, czego potwierdzeniem jest certyfikat LEED.

Polski oddział Grupy powstał w 2000 roku. W kwietniu 2003 roku uruchomiono fabrykę w Gliwicach, natomiast w lipcu 2012 roku ruszył drugi zakład produkcyjny firmy – w Barcinie. MAPEI Polska jest uznanym producentem profesjonalnej chemii budowlanej.
MAPEI należy w ocenie wykonawców do ścisłego grona marek budowlanych o najwyższej rozpoznawalności i jakości oferowanych produktów.

W ofercie MAPEI Polska znajdują się m.in.:
- Produkty do montażu posadzek drewnianych
- Produkty do montażu wykładzin elastycznych i tekstylnych
- Specjalistyczne produkty linii budowlanej (w tym renowacje zabytków, wzmacnianie konstrukcji, syntetyczne membrany hydroizolacyjne  oraz produkty stosowane w pracach podziemnych).

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Firestone Palaplast

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij