pl en

WISŁA Płock

WISŁA Płock

System nawadniający Rain Bird na stadionie WISŁY Płock

 

 

19 maja 2006 rozpoczęły się prace nad nową podgrzewaną murawą na stadionie pierwszoligowego klubu WISŁA Płock. Nowe boisko wyposażone jest w system nawadniający Rain Bird dostarczony przez naszą firmę.

System nawadniania składa się z 15 zraszaczy wynurzalnych typu EAGLE 900 i EAGLE 950. Pracą systemu kieruje sterownik DIALOG+.

"Nowa płyta będzie spełniać wszelkie wymogi europejskie - tłumaczy wiceprezes Wisły Płock Szczepan Targowski. - Oprócz czujników temperatury powierzchni murawy oraz wilgotności gleby, boisko będzie zaopatrzone w komputerowy system nawadniania, który wyłączać się będzie automatycznie w przypadku opadów deszczu."

Pod koniec sierpnia (2006) murawa powinna już służyć zawodnikom, ale na wszelki wypadek, klub wystąpił o przełożenie pierwszych spotkań tak, by Wisła rozgrywała je na wyjeździe. Sytuacja z początku tego sezonu, kiedy to w marcu (2012) płocczanie nie mogli wyjść na murawę z powodu jej zmrożenia, prawdopodobnie już nigdy się nie powtórzy.

Źródło: PAP

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Firestone Palaplast

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij