pl en

O firmie

Firma BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k. powstała w roku 1990 i posiada swoją siedzibę w Poznaniu. Główne biuro mieści się w Poznaniu na Starym Rynku 76/3, natomiast magazyn centralny i Punkt Sprzedaży na ul. Diamentowej 5 w Suchy Lesie/ k. Poznania. Posiadamy także oddział w Warszawie (Magazyn i Punkt Sprzedaży). W ramach dalszego rozwoju firmy w marcu 2018 r otworzyliśmy Punkt Sprzedaży we Wrocławiu. Od stycznia 2020 r. funkcjonuje nasz kolejny oddział i punkt sprzedaży w Wielkopolsce - Oddział w Luboniu.   

Jesteśmy spółką handlową, a główne gałęzie naszej sprzedaży to: wykładziny kauczukowe nora®, oraz systemy nawadniające amerykańskich firm: Rain Bird®, Hunter®, Rivulis Irrigation (dawniej: John Deere Water, wcześniej Roberts).

Pierwszą z gałęzi naszej działalności jest sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie wykładzin kauczukowych nora®.
Naszym klientom proponujemy współpracę z autoryzowanymi instalatorami, których sieć obejmuje obszar całego kraju.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również systemy nawadniające składające się z urządzeń produkowanych przez amerykańskie firmy: Rain Bird®, Hunter®Rivulis Irrigation (dawniej: John Deere Water, wcześniej Roberts). Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy sieć dealerów regionalnych, jak również autoryzowanych instalatorów, którzy oferują fachową pomoc na terenie całego kraju.
Systemy te przeznaczone są do nawadniania terenów miejskich, ogrodów, boisk piłkarskich, pól golfowych.

Uzupełnieniem powyższego asortymentu są oferowane przez nas aeratory amerykańskiej firmy OTTERBINE® Barebo, Inc., stosowane w otwartych zbiornikach wodnych dla zapewnienia ich odpowiedniego natlenienia.

Jesteśmy także wyłącznym importerem i dystrybutorem na polskim rynku wysokiej jakości, mosiężnych dysz fontannowych indyjskiej firmy Aquascape Engineers - światowego lidera w branży.

Firma BONITA prowadzi również sprzedaż dozowników płynów i środków chemicznych francuskiej firmy DOSATRON znajdujących zastosowanie w różnych dziedzinach i sektorach rynku, m.in. w szklarniach oraz w pielęgnacji terenów zielonych, parków miejskich, ogrodów, boisk piłkarskich, pól golfowych. Dzięki swoim unikalnym właściwościom dozowniki DOSATRON wykorzystywane są w przemyśle (m.in. podczas smarowania, mycia, czyszczenia, czy polerowania i skrawania metali), w przemyśle spożywczym, hodowli zwierząt, czy też dezynfekcji.

Nasi pracownicy przygotowują projekty i pomagają przy wyborze odpowiednich artykułów, a także zapewniają wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji. Dodatkowo zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym obejmującym oferowane przez nas produkty.

 


BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k.
Stary Rynek 76/3
61-772 Poznań
tel.: 61 852 32 84
fax: 61 853 18 02
e-mail: office@bonita.net.pl

Punkt Sprzedaży Poznań/ Suchy Las
Magazyn Centralny Bonita
ul. Diamentowa 5
62-002 Suchy Las/ k. Poznania
tel. kom. 663 333 646
tel.: 61 656 67 06
fax: 61 656 67 05

Punkt Sprzedaży - Oddział  Luboń/ k. Poznania
ul. Armii Poznań 1 B
62-030 Luboń/ k. Poznania
tel./ fax 61 281 74 13

Punkt Sprzedaży - Oddział Warszawa Wawer
ul. Cylichowska 7
04-769 Warszawa
tel./ fax 22 610 13 17


KRS: 0000705346
Regon: 634172196
NIP: 778-11-98-643


Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij