pl en

Nawadnianie Hunter, zraszacze

Firma Hunter® w swojej ofercie posiada zraszacze, zawory, dysze, sterowniki, itd., które pozwalają na wykonanie w pełni automatycznego systemu nawadniającego do podlewania dowolnego obszaru zieleni. Dzięki zastosowaniu sterownika, który kontroluje pracą całego systemu, można bardzo precyzyjnie dostarczyć określoną ilość wody w określonym czasie dla danego rodzaju roślin. Stosując automatyczne systemy Hunter można zaoszczędzić nie tylko swój cenny czas, ale również do 50% ilości zużytej wody podlewając wężem ogrodowym.

Ten amerykański producent automatycznych systemów i instalacji nawadniających zyskał swoją renomę dzięki wprowadzeniu na rynek wielu nowatorskich technologii. Kultowym produktem, który spopularyzował markę Hunter, był rotor PGP. Wprowadzony do sprzedaży w 1981 r., dzięki dużo lepszym parametrom od innych ówczesnych produktów tego typu, szybko podbił serca klientów i do dziś pozostaje najlepiej sprzedającym się zraszaczem rotacyjnym na świecie.

Zraszacze Hunter, czyli wydajność

Dzisiejsze rotory Hunter są rozwinięciem technologii sprzed czterdziestu lat. Posiadają regulowane dysze, a model PGP ULTRA wyposażany jest też w funkcję powrotu dyszy do kąta początkowego, co gwarantuje płynną pracę urządzenia i zapobiega powstawaniu uszkodzeń. Zraszacze doskonale sprawdzają się na terenach o zróżnicowanej budowie, zarówno na płaskich, jak i na nieregularnych, a to dzięki możliwości dopasowania kąta nawadniania oraz opcji ustawienia zraszania pełnoobrotowego i sektorowego.

Bardzo popularnym urządzeniem tego producenta jest MP ROTATOR, czyli wysokowydajna dysza wielostrumieniowa, przeznaczona do montowania w zarówno w instalacjach przydomowych, jak i publicznych. Jej największą zaletą jest duża oszczędność wody – nawet do 30% w porównaniu z innymi produktami tego rodzaju. Dzięki kilku równocześnie obracającym się strumieniom teren zostanie równomiernie nawodniony. Takie rozwiązanie sprawia również, że działanie dyszy nie jest zakłócane przez wiatr; żaden fragment terenu nie pozostanie więc suchy.

Hunter – nawadnianie ogrodów, boisk i trawników

Szeroki asortyment zraszaczy o zróżnicowanych parametrach sprawia, że produkty firmy Hunter doskonale nadają się do nawadniania wielu terenów zielonych. Duże możliwości regulacji urządzeń sprawiają, że można dopasować je dokładnie do swoich potrzeb. Na przestrzeni lat produkty firmy Hunter znalazły zastosowanie w przydomowych ogrodach, na terenach miejskich, jak i na dużych obiektach o przeznaczeniu komercyjnym.

Produkty Hunter zagwarantują Państwu wspaniały wygląd ogrodu i soczystą zieleń.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij