pl en

Nawadnianie Rain Bird, zraszacze

Systemy nawadniające produkcji światowego lidera w branży nawadniającej firmy Rain Bird® zagwarantują Państwu najlepsze nawadnianie terenów zieleni w ogrodach, parkach i na polach golfowych. Bogata gama produktów jak zraszacze Rain Bird®, głowice deszczujące, dysze, czy zawory pozwalają na wykonanie projektu najbardziej skomplikowanej instalacji nawodnieniowej, która będzie w pełni dostosowana do potrzeb Państwa ogrodu.

Zraszacze Rain Bird – nawadnianie w skuteczny sposób

Firma ma w swojej ofercie różne wersje tego kluczowego elementu całej instalacji. Bardzo dobrym wyborem będą na przykład urządzenia rotacyjne, które, poprzez obrót wokół własnej osi, dokładnie podlewają całą powierzchnię pokrycia. W asortymencie spotkać można też szeroki wybór wymiennych dysz, które rozprowadzają strumień pod określonym kątem, a więc można dobrać je do potrzeb naszego ogrodu, boiska czy innego terenu zielonego. Dysze o regulacji kąta to świetny wybór na tereny nierówne, natomiast te nieregulowane doskonale sprawdzą się na płaskich obszarach.

Zraszacze Rain Bird mogą mieć różne zasięgi, dzięki czemu dobranie ich do wielkości terenu zielonego nie powinno sprawiać problemów, szczególnie jeśli projekt całego systemu zostanie stworzony przez profesjonalną firmę. Automatyczne systemy nawadniające stworzone z produktów tego amerykańskiego producenta to bezawaryjne, wydajne instalacje, które od lat służą użytkownikom na całym świecie.

Właściwy dobór zraszaczy, oraz zastosowanie sterownika, który wyróżnia się prostą obsługą i pozwala na precyzyjne zaplanowanie czasu podlewania, zapewni Państwu prawidłowe nawadnianie trawnika i roślin.

Korzystając z automatycznego systemu nawadniającego Rain Bird® podlewanie ogrodu staje się przyjemnością bez straty własnego czasu.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij