pl en

Nawadnianie Rain Bird, zraszacze

Systemy nawadniające produkcji światowego lidera w branży nawadniającej firmy Rain Bird® zagwarantują Państwu najlepsze nawadnianie terenów zieleni w ogrodach, parkach i na polach golfowych. Bogata gama produktów jak zraszacze Rain Bird®, głowice deszczujące, dysze, czy zawory pozwalają na wykonanie projektu najbardziej skomplikowanej instalacji nawodnieniowej, która będzie w pełni dostosowana do potrzeb Państwa ogrodu.

Właściwy dobór zraszaczy, oraz zastosowanie sterownika, który wyróżnia się prostą obsługą i pozwala na precyzyjne zaplanowanie czasu podlewania, zapewni Państwu prawidłowe nawadnianie trawnika i roślin.

Korzystając z automatycznego systemu nawadniającego Rain Bird® podlewanie ogrodu staje się przyjemnością bez straty własnego czasu.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Firestone Palaplast

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij