pl en

Systemy nawadniające Rain Bird

Nr kat.: Ogólna charakterystyka

RAIN BIRD® to amerykańska firma, która rozpoczęła swoją działalność w branży nawodnień w 1933 roku konstruując pierwszy na świecie zraszacz impaktowy. Od tej pory jest wiodącym producentem urządzeń nawadniających. Posiada swoje oddziały w 120 krajach na 6 kontynentach. Główna siedziba RAIN BIRD® International znajduje się w miejscowości Glendora w południowej Kalifornii.

Firma RAIN BIRD® oprócz produkcji urządzeń nawadniających oferuje również doradztwo techniczne i projektowe. Prowadzi także nieustanne badania i kontrole swoich produktów we własnym Dziale Badań i Rozwoju, które mają na celu uzyskanie wyrobów najwyższej jakości.

Produkty firmy RAIN BIRD® posiadają Certyfikat ISO 9002 oraz Aprobatę Techniczną, która dopuszcza powyższe produkty do obrotu i ogólnego stosowania na rynku polskim.

W roku 1971 firma RAIN BIRD® utworzyła swoje przedstawicielstwo dla Europy na terenie południowej Francji (http://www.rainbird.fr).
Od 1994 roku firma BONITA sp. j. jest Importerem i Dystrybutorem RAIN BIRD® w Polsce.

BONITA sp. j. w swojej ofercie posiada szeroki asortyment urządzeń nawadniających firmy RAIN BIRD®, takich jak: zraszacze wynurzalne i impaktowe, głowice deszczujące, mikronawodnienia, elektrozawory, systemy sterujące, stacje pomp, które umożliwiają budowanie systemów nawadniających od najprostszych do najbardziej skomplikowanych.

Kompletny system nawadniający składa się z następujących elementów (patrz rysunek):

  • głowice deszczujące
  • zraszacze
  • zawory
  • sterowniki (elektroniczne lub bateryjne)
  • urządzenia do mikronawadniania, w tym linie i taśmy kroplujące.

Lp Nazwa Rozmiar
1 Katalog Rain Bird 11633 KB Pobierz
2 Nawadnianie automatyczne 3999 KB Pobierz
3 Twój projekt nawadniania 780 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij