pl en

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
 
I. Administratorem przekazanych danych osobowych (w formularzach kontaktowych na stronie www.bonita.net.pl i www.sklepnawadnianie.pl, również w opcji newslettera zawartego na stronie www.sklepnawadnianie.pl) jest BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą Stary Rynek 76/3, 61-772 Poznań.

II. Dane osobowe Użytkowników będących osobami fizycznymi będą przechowywane i przetwarzane przez Administratora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) i przy zachowaniu należytej staranności.

III. Administrator może przetwarzać m. in. następujące dane osobowe:
- Imię i nazwisko,
- adres poczty elektronicznej,
- numer telefonu,
- nazwa firmy (opcjonalnie).

IV. Wypełnienie formularza kontaktowego lub zapisanie się do newslettera oznacza przesłanie danych osobowych znajdujących się w treści formularza do firmy BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k. Dane będą przetwarzane przez firmę BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k. w celu podjęcia wobec przesłanego formularza niezbędnych działań związanych z przekazaniem informacji, sprzedażą i marketingiem usług firmy BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k.

V. Przesłane dane osobowe nie będą przekazane przez firmę BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k. podmiotom trzecim, za wyjątkiem okoliczności, gdy:
- wymóg taki wynika z obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności gdy podmiotami uprawnionymi do otrzymania danych osobowych są organy wymiaru sprawiedliwości,
- przekazanie przetwarzania podanych danych osobowych innym podmiotom następuje na podstawie przepisu art. 31 ustawy o ochronie danych osobowych.

VI. Administrator danych dba o bezpieczeństwo danych osobowych udostępnionych przez Użytkownika i zapewnia, że dane te są zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych, a także przed innymi przypadkami ich ujawnienia albo utraty oraz przed zniszczeniem lub nieuprawnioną modyfikacją wskazanych danych oraz informacji, poprzez stosowanie odpowiednich zabezpieczeń technicznych i organizacyjnych.

VII. Administrator danych zapewnia Użytkownikom realizację uprawnień wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w tym w szczególności prawo do wglądu, modyfikacji lub usunięcia danych osobowych z bazy firm BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k. oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W tym celu należy skontaktować się z firmą BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k. pod adresem poczty elektronicznej: office@bonita.net.pl .
 
VIII. Administratorem bezpieczeństwa informacji jest pani Wiktoria Siwiak. W przypadku zapytań związanych z ochroną danych osobowych Użytkownika prosimy o kontakt pod adresem poczty elektronicznej: wiktoria.siwiak@outlook.com .

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij