pl en

Systemy nawadniające Rivulis Irrigation

W ofercie firmy Bonita znajdują się również taśmy kroplujące firmy Rivulis Irrigation (dawniej: John Deere Water) - R0-DRIP® oraz T-TAPE oraz akcesoria uzupełniające.

Taśma RO-DRIP® zapewnia niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dla wielu podziemnych i naziemnych zastosowań nawadniania kropelkowego. To jedyna taśma kroplująca specjalnie skonstruowana, aby zapewnić jednolity wypływ wody w najtrudniejszych warunkach przy zanieczyszczonej wodzie. Możliwe to jest dzięki całkowitemu odsłonięciu labiryntu kroplownika podczas płukania taśmy z zanieczyszczeń. Turbulentny przepływ wody (Vortex) pozwala na dokładne wymieszanie podstawowych substancji odżywczych i środków chemicznych z wodą i dostarczenie ich tam, gdzie są w danej chwili potrzebne. Taśma została starannie zaprojektowana w celu zapewnienia odporności na blokowanie labiryntu oraz ogólnej wytrzymałości, jakich oczekuje się od wysokowydajnych systemów nawadniania kroplowego.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij