pl en

Systemy nawadniające Hunter

Nr kat.: Ogólna charakterystyka

 

HUNTER® to amerykańska firma, jeden z liderów światowego rynku producentów systemów nawadniających. Główna siedziba HUNTER® znajduje się w San Marcos w Kalifornii.


Produkty firmy HUNTER® posiadają Certyfikat ISO 9001:2000 oraz Aprobatę Techniczną, dopuszczającą je do obrotu i ogólnego stosowania w budownictwie melioracyjnym na obszarze Polski.
Firma BONITA, która od 1994 roku jest importerem i dystrybutorem amerykańskich systemów nawadniających Rain Bird, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyła swoją ofertę dodatkowo o produkty HUNTER®, uzyskując jednocześnie status Oficjalnego Importera i Dystrybutora HUNTER® w Polsce.


Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy sieć dealerów regionalnych, jak również autoryzowanych instalatorów, którzy oferują fachową pomoc na terenie całego kraju.
Oferowane przez nas produkty dostępne są w naszych poszczególnych punktach sprzedaży (Poznań, Warszawa i Babice Nowe) oraz w sklepie internetowym, jak również bezpośrednio u naszych dealerów i instalatorów.

Zapraszamy do zapoznania się z elementami automatycznego systemu nawadniającego firmy Hunter. W naszej ofercie:

  • zraszacze statyczne Hunter
  • zraszacze rotacyjne Hunter
  • elektrozawory Hunter
  • sterowniki Hunter (elektroniczne lub bateryjne)
  • urządzenia do mikronawadniania, w tym linie i taśmy kroplujące
Lp Nazwa Rozmiar
1 Katalog systemów nawadniających Hunter 13474 KB Pobierz
2 Produkty firmy Hunter - zestaw skróconych instrukcji obsługi (ideogramy) 7693 KB Pobierz
3 Przydomowe systemy zraszaczy - podręcznik projektowania 14281 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij