pl en
 • Dysze fontannowe Aquascape Engineers

  Dysze fontannowe Aquascape Engineers
 • Dysze fontannowe

  Precyzyjnie wykonane, wysokiej jakości mosiężne dysze fontannowe, umożliwiają zarówno projektantom, jak i wykonawcom stworzenie i uzyskanie wymarzonego kształtu strumienia wody fontanny.

  Dysze fontannowe
 • Dysze sferyczne

  Dysze sferyczne – jedne z najbardziej widowiskowych dysz. Niezależne od poziomu wody. Doskonale prezentują się we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Występują w wersji kula i półkula. Dysze sferyczne wymagają dużej ilości dobrze oczyszczonej wody. Materiał – mosiądz pokrywany nikiel.

  Dysze sferyczne
 • Dysze punktowe

  Dysze punktowe wykonywane są z mosiądzu. Mają możliwość regulacji kąta +/- 200.

  Dysze punktowe
 • Dysze spieniające

  Dysze spieniające dają ładny zwarty napowietrzony strumień wody. Niezależne od poziomu wody. Mogą być montowane na elementach architektonicznych, jak kamienie młyńskie, schody, figury.

  Dysze spieniające
 • Dysze strumieniowe

  Dysze wielostrumieniowe dają wysokie i efektowne fontanny o dużym zróżnicowaniu poziomów – 2, 3 i 4 stopnie. Instalując dyszę wielostopniową należy pamiętać, iż strumień fontanny jest podatny na działanie wiatru.

  Dysze strumieniowe

Dysze fontannowe

Jako autoryzowany dystrybutor możemy Państwu dostarczyć rozwiązań w pełni wygodnych, kompleksowych i przede wszystkim – skutecznych. Dysze fontannowe oraz inne akcesoria montażowe, które znajdują się w naszej ofercie produktów to efekt wieloletniego doświadczenia oraz troski o doskonałość techniczną najbardziej cenionych w branży producentów. Wśród nich znalazły się także produkty lidera światowego rynku – indyjskiej firmy Aquascape Engineers.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę nie tylko na wysoką jakość prezentowanych produktów, ale także i na ich różnorodność. W sprzedaży dostępne są bowiem zarówno dysze spieniające, sferyczne, wielostopniowe, jak i strumieniowe.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij