pl en
 • Aeratory Otterbine

  Aeratory Otterbine
 • Zamarzanie tafli wody

  Warunkiem koniecznym przenikania tlenu z powietrza do wody jest jego bezpośredni dostęp do powierzchni. Jednak często w okresie zimowym na powierzchni stawu zalega warstwa lodu. Powyższy warunek można zapewnić poprzez zastosowanie aeratora firmy OTTERBINE®, który nie dopuści do utworzenia tafli lodu na całej powierzchni zbiornika.

  Zamarzanie tafli wody
 • Aeratory Firmy OTTERBINE

  Zmniejszając ilość glonów oraz nieprzyjemną woń, aeratory Otterbine poprawiają jakość wody. Czy jest to staw na podwórku, zbiornik retencyjny, zbiornik wodny na polu golfowym, czy w gospodarstwie rolnym - w dowolnym miejscu wymagającym poprawy jakości wody a także stworzenia pewnych walorów estetycznych - urządzenia firmy Otterbine to doskonałe rozwiązanie!

  Aeratory Firmy OTTERBINE

Fontanny i aeratory napowietrzające wodę

Firma Bonita® oprócz systemów nawadniających posiada również w swojej ofercie handlowej fontanny pływające oraz aeratory przemysłowe produkcji amerykańskiej firmy OTTERBINE. Urządzenia te zapewnią Państwu prawidłowe napowietrzanie wody oraz usunięcie glonów i nieprzyjemnego zapachu w otwartych i zamkniętych zbiornikach wodnych, takich jak przydomowe oczka wodne, stawy, jeziora, zbiorniki do gromadzenia wody w gospodarstwach rolnych, czy też na polach golfowych.

Fontanny pływające, które można zamontować na każdym zbiorniku wodnym, spełniają podwójną rolę w postaci: ozdobnej fontanny oraz aeratora napowietrzającego wodę. Dla uzyskania wyjątkowych efektów wizualnych, fontanny te mogą być podświetlone jedno lub wielokolorowym strumieniem światła poprzez zastosowanie wodoszczelnych lamp.

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty CE.

Specjaliści firmy Bonita® są do Państwa dyspozycji w celu prawidłowego doboru urządzenia w zależności od wielkości, głębokości zbiornika oraz rodzaju zanieczyszczeń.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij