pl en

Powrót do listy Aktualności

Dozowniki z certyfikatem ATEX

17.11.2016

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że nasz partner handlowy firma DOSATRON INTERNATIONAL Francja zaprojektowała i rozpoczęła produkcję nieelektrycznych pomp do dozowania substancji chemicznych dla zastosowań w przemyśle powierzchniowym i wydobywczym (w kopalniach).
W powyższych urządzeniach zastosowano pompę hydrauliczną, która działa wyłącznie pod wpływem ciśnienia i przepływu wody.  
Linia dozowników przemysłowych z certyfikatem ATEX (Dyrektywa Producenta ATEX 2014/34/UE z dnia 26.02.2014) dotyczy serii D3IL (zakres przepływu od 10 l/h - 3 m3/h) i D8IL (zakres przepływu od 500 l/h - 8 m3/h), które przeznaczone są do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem gazu lub pyłów różnych wielkości.
Powyższe dozowniki mogą być zainstalowane w strefie 0 lub 20, strefie 1 lub 21, strefie 2 lub 22.

Firma BONITA, jako wyłączny sprzedawca w Polsce przemysłowych dozowników Dosatron z certyfikatem ATEX, oferuje Państwu sprzedaż w/w urządzeń, wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym wykonywanym w oparciu o części zamienne przeznaczone tylko dla dozowników z certyfikatem ATEX.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dozowników ATEX, kliknij tu.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych!

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij