pl en

Firestone

Nr kat.: Informacje o producencie

Firestone Building Products jest częścią Bridgestone Corporation, największego światowego producenta opon i wyrobów gumowych. Bazując na doświadczeniu i sukcesach Bridgestone/Firestone w dziedzinie technologii polimerów, Firestone Building Products stał się światowym liderem produkującym pokrycia dachowe i uszczelnienia zbiorników, mające bardzo szerokie zastosowanie m.in. w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Jakość produktów, doświadczenie w instalacji, zaangażowanie w dostarczenie profesjonalnego serwisu oraz wsparcie korporacji o wielomiliardowym obrocie pokazują, że hasło „Nobody Covers You Better” jest w pełni uzasadnione.

Firma Firestone Building Products debiutowała w przemyśle hydroizolacyjnym w 1980 r. Do dzisiaj firma wyprodukowała i zainstalowała na całym świecie ponad 1 000 000 000 metrów kwadratowych jednowarstwowych izolacji. Ten wynik uczynił z Firestone Building Products wiodącego producenta membran EPDM i TPO. Przez 30 lat instalatorzy, właściciele budynków, architekci i projektanci zaufali Firestone Building Products, jako dostawcy najlepszych pokryć dachowych i izolacji zbiorników.

Celem Firestone Building Products jest dostarczenie najwyższej jakości rozwiązań dla:

  • systemów dachowych
  • izolacji
  • hydroizolacji zbiorników wodnych.

Jakość to tradycja firmy Firestone:

- Poprzez badania i rozwój technologii produkcji Firestone Building Products spełnia najwyższe standardy jakości. Każdy element systemu musi przejść wymagające kontrole i testy. Fabryki Firestone Building Products wyposażone są w najnowsze instalacje pozwalające na produkcję najwyższej jakości wytrzymałych systemów izolacyjnych. Wszystkie fabryki mają certyfikat ISO 901 i ISO 14001.  

                

 

Dbałość o środowisko jest jednym z priorytetów firmy Firestone Building Products.

Dziś główne kwestie środowiskowe powodują silne zaangażowanie w budownictwie, w celu zapewnienia długoterminowych rozwiązań, które pozwalają nie tylko zaoszczędzić pieniądze poprzez wydłużenie żywotności zainstalowanego systemu, ale mają na celu zmniejszenie popytu na energię i inne zasoby naturalne i zminimalizowanie oddziaływania na środowisko.

Firma Firestone Building Products posiada wysoką świadomość ekologiczną i działa mając na uwadze kwestie ochrony środowiska naturalnego. System zarządzania środowiskowego, zgodny z wymaganiami normy ISO 14001, został wdrożony przez zakłady produkcyjne firmy. Certyfikat ten jest świadectwem świadomości ekologicznej firmy.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij