pl en

Kleje

Nr kat.: Bonding Adhesive E

Kup

Firma FIRESTONE BUILDING PRODUCTS oferuje również niezbędne produkty oraz akcesoria potrzebne do wykonania szczelnych okładzin dla różnego rodzaju zbiorników wodnych. Niezbędne materiały pomocnicze to:
o    klej
o    preparat odtłuszczająco - wytrawiający
o    taśmy klejące
o    kołnierz rurowy
o    uszczelniacze
o    narzędzia

Klej kontaktowy Bonding Adhesive E wykonany jest na bazie rozpuszczalnika, gdzie rozpuszczalnik jest nośnikiem substancji klejącej. Klej przeznaczony jest do trwałego i pewnego łączenia arkuszy membrany EPDM z różnymi rodzajami podłoża: beton, metal, drewno, szkło i inne nie gumowe powierzchnie.

1. Parametry:   

- Opakowanie:       puszka 10 litrów
- Wydajność:                 2,0 m2/ z 1 litra
- Waga opakowania: 9,98 kg dla puszki 10 litrów
- Przechowywanie: 12 miesięcy bez otwierania opakowania w temp. 15o – 25oC
- Przydatność:   po otworzeniu opakowania należy zużyć w ciągu 48 godz.


2. Zalety i cechy:

Klej kontaktowy na bazie rozpuszczalnika, gdzie rozpuszczalnik jest nośnikiem substancji klejącej. Pozwala na pewne i trwałe mocowanie arkuszy EPDM do drewna, metalu, kamienia i innych nie gumowych powierzchni.


3. Przygotowanie:

Klej Bonding Adhesive E powinien być nakładany na równą, czystą i gładką powierzchnię. Klejem powinny być pokryte dwie klejone powierzchnie. Do nakładania kleju Bonding Adhesive należy używać wałka odpornego na rozpuszczalnik. Po nałożeniu kleju należy odczekać do czasu, aż odparuje rozpuszczalnik, gdyż jest on tylko nośnikiem. Przed połączeniem klejonych ze sobą powierzchni należy sprawdzić, czy rozpuszczalnik odparował. Po połączeniu ze sobą powierzchni należy je do siebie docisnąć przy pomocy wałka lub szczotki.

Lp Nazwa Rozmiar
1 Karta technologiczna - klej Bonding Adhesive 55 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij