pl en

Kołnierz rurowy

Nr kat.: QuickSeam Pipe Flashing

Kup

Firma FIRESTONE BUILDING PRODUCTS oferuje również niezbędne produkty oraz akcesoria potrzebne do wykonania szczelnych okładzin dla różnego rodzaju zbiorników wodnych. Niezbędne materiały pomocnicze to:
o    kleje
o    preparaty odtłuszczające
o    taśmy klejące
o    kołnierz rurowy
o    uszczelniacze
o    narzędzia

Kołnierz rurowy QuickSeam Pipe Flashing jest gotowym elementem pozwalającym na obrabianie przejść rurowych o średnicy od 25 do 150 mm. Kołnierz posiada u podstawy laminat wykonany ze Splice Tape.

1. Parametry:   

-  Średnica [mm]:  25 – 150 mm

2. Zalety i cechy:

Kołnierz rurowy QuickSeam Pipe Flashing  jest gotowym elementem pozwalającym na obrabianie przejść rurowych o średnicy od 25 do 150 mm. Kołnierz posiada u podstawy laminat wykonany ze Splice Tape. 


3. Przygotowanie:

Kołnierz należy przyciąć na odpowiedniej wysokości, zależnie od obrabianej średnicy rury. Po nałożeniu na element pozostaje zamontowanie w górnej części opaski dociskowej (dostarczanej z kołnierzem) i nałożenie uszczelniacza Lap Sealant.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij