pl en

Powrót do listy Aktualności

Nowa wykładzina w ofercie - noraplan® valua

17.12.2015

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza oferta wykładzin kauczukowych nora® wzbogaci się z początkiem nowego roku o nową linię wykładzin noraplan® valua.

Wykładzina noraplan® valua stanowi połączenie wygody, kolorów i faktury inspirowanych naturą z walorami elastycznej wykładziny kauczukowej. To wytrzymała wykładzina kauczukowa oferowana w dwóch niepowtarzalnych i kontrastowych wzorach: żywym, ale subtelnym oraz dyskretnym i stonowanym, tworzących jednolitą całość. Dostępna w 32 kolorach inspirowanych naturą.

    

Jak wszystkie nowe produkty firmy nora® systems wzornictwo wykładziny noraplan® valua jest wynikiem międzynarodowej współpracy architektów. „Projektanci dążyli do stworzenia wykładziny podłogowej o naturalnym, nieregularnym wyglądzie, emanującej ciepłem i przytulnością“, wyjaśnia Dirk Oswald, manager ds. produktów w firmie nora® systems. Strukturyzowana powierzchnia ożywia wykładzinę, nadaje jej głębi i wartości. Noraplan® valua łączy w sobie cechy autentyczności materiału, jakim jest kauczuk z nieregularnością charakteryzującą twory natury. Prezes Andreas Mueller jest przekonany, że: „Dzięki noraplan® valua oferujemy produkt przewidziany do wszystkich obszarów zastosowań, w których wymagane jest stworzenie przyjemnej, mieszkalnej atmosfery przy jednoczesnym spełnieniu wysokich wymagań funkcjonalnych“.

Nowa wykładzina podłogowa zyskuje nie tylko dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi, lecz także dzięki właściwościom materiału, jakim jest trwale elastyczny kauczuk. Jest nieszkodliwy, ekstremalnie wytrzymały i jednocześnie ergonomiczny, posiada wyjątkowe właściwości akustyczne i można go czyścić bez konieczności wykonywania pracochłonnych czynności. Jako produkt wysokiej jakości noraplan® valua spełnia wszystkie wymagania stawiane wytrzymałej i ekologicznej wykładzinie podłogowej. „Dla nas architektów oraz dla inwestorów pewność, jaką zyskujemy przy stosowaniu wykładzin kauczukowych firmy nora®, jest bardzo istotnym kryterium“, podkreśla Schmale.
Specyfiką noraplan valua jest to, że podłoga kauczukowa dostępna jest w postaci klasycznych pasm, ale także w modułach o wielkości płytek ze sfazowaną krawędzią. Tak jak inne wykładziny noraplan® także noraplan® valua dostępna jest w grubości dwa i trzy milimetry. Autentyczna, wysokowartościowa, komfortowa - noraplan® valua zaprasza naturę do domu i sprawia, że każde pomieszczenie emanuje energią i życiem.Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij