pl en

Powrót do listy Aktualności

Nowy produkt firmy Dosatron

22.09.2022

Innowacyjny technologicznie, wynik 5 lat badań i optymalizacji technicznej, dozownik D° HIGH TEMP (seria: D3TRE) został specjalnie zaprojektowany do zastosowań detergentowych i dezynfekcyjnych w higienie żywności. Cechuje się odpornością na wysoką temperaturę (do 70°C).

Jest on skierowany głównie do operatorów zakładów spożywczych i kierowników ds. higieny, zarówno w przypadku konfiguracji czyszczenia scentralizowanego, jak i na miejscu.

Model D3TRE jest aktualnie dostępny w trzech wersjach dozowania: D3T3000, D3T5 i D3T10, z wieloma opcjami technicznymi dostępnymi w celu dostosowania do potrzeb klientów i zastosowań.

Korzyści i zalety dozowników serii D3TRE:
• Wysoka wydajność środka czyszczącego
• Kompatybilność ze wszystkimi alkalicznymi i kwasowymi chemikaliami
• Niezawodne i stałe dozowanie
• Zoptymalizowane zużycie wody i chemikaliów
• Łatwy w instalacji – plug & play

 

W przypadku zainteresowania konkretnym produktem - prosimy o kontakt z naszym Działem Sprzedaży (Dział Nawodnień): tel. +48/ 61 852 32 84 lub e-mail: office@bonita.net.pl   

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij