pl en

Powrót do listy Aktualności

Nowy produkt - kleje MAPEI

27.01.2015

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, że firma BONITA sp.j. poszerzyła swoją ofertę o kleje firmy MAPEI -  światowego lidera w produkcji klejów i produktów chemicznych dla budownictwa.

Firma Mapei powstała w Mediolanie w 1937 roku. Obecnie grupa składa się z 70 oddziałów i 64 fabryk funkcjonujących w 31 krajach na 5 kontynentach. Od zawsze firma przywiązywała ogromną wagę do badań mających na celu udoskonalenie jakości oferowanych produktów, czego potwierdzeniem jest certyfikat LEED.

Polski oddział Grupy powstał w 2000 roku. MAPEI Polska jest uznanym producentem profesjonalnej chemii budowlanej.
MAPEI należy w ocenie wykonawców do ścisłego grona marek budowlanych o najwyższej rozpoznawalności i jakości oferowanych produktów.

W ofercie MAPEI Polska znajdują się m.in.:
- Produkty do montażu posadzek drewnianych
- Produkty do montażu wykładzin elastycznych i tekstylnych
- Specjalistyczne produkty linii budowlanej (w tym renowacje zabytków, wzmacnianie konstrukcji, syntetyczne membrany hydroizolacyjne  oraz produkty stosowane w pracach podziemnych).

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów oraz wszystkie firmy wykonawcze i handlowe.
Firma Bonita sp.j. gwarantuje Państwu stały dostęp do produktów oraz pomoc techniczną.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij