pl en

Powrót do listy Aktualności

Szkolenie Firestone

16.09.2014

W związku z poszerzeniem naszej oferty o nowe produkty, przedstawiciele firmy Bonita w dniach 8 – 9 września uczestniczyli w szkoleniu w zakresie membran EPDM PondGardTM i GeoGardTM, organizowanym przez firmę Firestone Building Products. Szkolenie odbyło się w Centrum szkoleniowym firmy Firestone w Bratysławie.

Podczas dwudniowego szkolenia nasi przedstawiciele handlowi zdobywali zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Po prezentacji ogólnej produktu, parametrów chemicznych i technicznych, możliwych aplikacji, informacjach na temat rynku i zapoznaniu się z właściwościami membran EPDM przyszedł czas na część praktyczną, podczas której nasi pracownicy mieli okazję poznać szczegóły dotyczące montażu, uszczelniania i ewentualnych napraw.

Więcej informacji na temat membran EPDM Firestone można znaleźć na naszej stronie: http://www.bonita.net.pl/membrany-epdm

Szkolimy się, aby w najbardziej optymalny sposób służyć naszym klientom.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij