pl en

Powrót do listy Aktualności

Targi AGROTECH 2018

21.03.2018

Firma BONITA po raz kolejny uczestniczyła w XXIV Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH 2018, które odbyły się w dniach 16 - 18 marca 2018 r. na terenie hal wystawienniczych Targów Kielce.
AGROTECH jest największą w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej wystawą, spośród wszystkich branż gospodarki, organizowaną w halach wystawienniczych. Wśród wystawców - liderzy branży (m.in. New Holland, John Deere, Case IH, Class, Same Deutz-Fahr, Kuhn, Ursus, Kubota, Zetor, a także tak znane na polskim rynku rolniczym firmy jak: Korbanek, Bury, Krukowiak, Syngenta, Yara, Jarmet, Bomet i setki innych producentów). Tony sprzętu rolniczego i produktów technologii rolniczej z 24 krajów na ponad 63 tysiącach metrów kw. powierzchni. Targi zajmują w sumie 11 hal, a prezentowane były najnowsze zdobycze światowej technologii agrobiznesu. Zaprezentowało się blisko 800 firm z całego świata.
Targi AGROTECH cieszą się rosnącą popularnością, a atatystyki odwiedzin kolejnych edycji wciąż rosną – ostatnia (w 2017 r.) zakończyła się rekordem 71 250 osób odwiedzających. AGROTECH przyciąga tysiące osób z kraju i z sąsiednich państw.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij