pl en

Uszczelniacze

Nr kat.:

Kup

Firma FIRESTONE BUILDING PRODUCTS oferuje również niezbędne produkty oraz akcesoria potrzebne do wykonania szczelnych okładzin dla różnego rodzaju zbiorników wodnych. Niezbędne materiały pomocnicze to:
o    kleje
o    preparaty odtłuszczające
o    taśmy klejące
o    kołnierz rurowy
o    uszczelniacze
o    narzędzia

Uszczelniacz Lap Sealant HS firmy Firestone służy do uszczelnienia przed wodą i brudem niezwulkanizowanych krawędzi połączenia membrany EPDM z taśmą QuickSeam FormFlash lub z łatą wykonaną z membrany EPDM w miejscu wulkanizacji taśmy czy też łaty.

Uszczelniacz Water Block Seal wykonany na bazie butylu służy do zabezpieczenia przed wodą połączeń mechanicznych detali np. przepustów.

Uszczelniacz Lap Sealant HS

1. Parametry:   

- Wydajność [mm]:  7 mb/ 1 tuba

2. Zalety i cechy:

Uszczelniacz Lap Sealant HS firmy Firestone służy do uszczelnienia przed wodą i brudem niezwulkanizowanych krawędzi połączenia membrany EPDM z taśmą QuickSeam Form Flash lub z łatą wykonaną z membrany EPDM w miejscu wulkanizacji taśmy, czy też łaty.


3. Przygotowanie:

Lap Sealant nanosić pistoletem do silikonu wzdłuż wyeksponowanej, niezwulkanizowanej krawędzi produktów QuickSeam, np. ścięta taśma Form Flash. Nadmiar uszczelniacza usunąć.


Uszczelniacz Water Block Seal

1. Parametry:   

- Wydajność [mm]:  3 mb/ 1 tuba

2. Zalety i cechy:

Uszczelniacz Water Block Seal firmy Firestone wykonany jest na bazie butylu i służy do zabezpieczenia przed wodą połączeń mechanicznych detali np. przepustów.


3. Przygotowanie:

Stosować na oczyszczone powierzchnie, które zostaną połączone mechanicznie.
Ciśnienie łączenia mechanicznego wyciśnie Water Block tworząc uszczelkę.
Water Block nie jest odporny na promieniowanie UV, dlatego na wyeksponowanych elementach należy go dodatkowo zabezpieczyć Lap Sealant’em.

Lp Nazwa Rozmiar
1 Karta technologiczna - uszczelniacz Lap Sealant 54 KB Pobierz
2 Karta technologiczna - uszczelniacz Water Block Bonding Adhesive 52 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij