pl en

WISŁA Płock

System nawadniający Rain Bird na stadionie WISŁY Płock

 

 

19 maja 2006 rozpoczęły się prace nad nową podgrzewaną murawą na stadionie pierwszoligowego klubu WISŁA Płock. Nowe boisko wyposażone jest w system nawadniający Rain Bird dostarczony przez naszą firmę.

System nawadniania składa się z 15 zraszaczy wynurzalnych typu EAGLE 900 i EAGLE 950. Pracą systemu kieruje sterownik DIALOG+.

"Nowa płyta będzie spełniać wszelkie wymogi europejskie - tłumaczy wiceprezes Wisły Płock Szczepan Targowski. - Oprócz czujników temperatury powierzchni murawy oraz wilgotności gleby, boisko będzie zaopatrzone w komputerowy system nawadniania, który wyłączać się będzie automatycznie w przypadku opadów deszczu."

Pod koniec sierpnia (2006) murawa powinna już służyć zawodnikom, ale na wszelki wypadek, klub wystąpił o przełożenie pierwszych spotkań tak, by Wisła rozgrywała je na wyjeździe. Sytuacja z początku tego sezonu, kiedy to w marcu (2012) płocczanie nie mogli wyjść na murawę z powodu jej zmrożenia, prawdopodobnie już nigdy się nie powtórzy.

Źródło: PAP

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij