pl en

Powrót do listy Aktualności

Wykładziny - system nora® nTx

14.11.2016

System nora® nTx to nowa i niezwykła technologia, przewidziana do układania produktów nora®.
nora® nTx jest systemem instalacyjnym, który umożliwia szybkie układanie. System ten składa się z wykładzin podłogowych nora®, które posiadają od spodu warstwę kleju. Warstwa kleju systemu instalacyjnego zakryta jest folią ochronną, którą należy usunąć bezpośrednio przed układaniem. Zanieczyszczenia warstwy kleju zmniejszają siłę przyczepności kleju i powodują, że nie można układać danego materiału. Materiał należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i zabezpieczyć przed bezpośrednim oddziaływaniem promieniowania słonecznego. Należy go wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty produkcji.
Sam klej – jak również wykładziny podłogowe – wyprodukowane są na bazie kauczuku i co niezwykle istotne - nie stanowią zagrożenia dla zdrowia.

Wykładzina w systemie nTx dostosowana jest do natychmiastowego użytkowania, zarówno na standardowych podłożach betonowych lub jastrychach cementowych, jak również na istniejących, innych wykładzinach podłogowych.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tu.

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij