pl en

Powrót do listy Aktualności

Zmiana formy prawnej spółki BONITA

31.12.2017

W związku z konsekwentnym rozwojem działalności biznesowej oraz realizacji przyjętej strategii rozwoju pragniemy Państwa poinformować, iż z dniem 29 grudnia 2017 roku nastąpiło  przekształcenie prowadzonej przez nas dotąd działalności pod firmą: „BONITA” H.A.H. Żołądkowscy  spółka jawna z siedzibą w Poznaniu w spółkę komandytową pod firmą BONITA HAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu. Oznacza to, że od 30 grudnia 2017 roku współpracować będziemy z Państwem w ramach podmiotu gospodarczego pod firmą BONITA HAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu.

Na skutek przekształcenia spółce przekształconej, tj. spółce BONITA HAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, przysługują wszystkie prawa i obowiązki spółki  przekształcanej czyli spółki „BONITA” H.A.H. Żołądkowscy spółka jawna, co oznacza, że pozostaje ona podmiotem wszystkich  zawartych umów, zezwoleń, koncesji czy ulg, które przyznane zostały spółce przed jej przekształceniem. Dla Państwa komfortu organizacja naszej współpracy nie ulegnie znaczącym zmianom. Kontaktować się z Państwem będą ci sami pracownicy.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż poza faktem zmiany formy prawnej prowadzonej dotąd działalności biznesowej, przedstawione wyżej działania nie będą miały wpływu na naszą dalszą owocną współpracę i zawarte umowy.

Od dnia przekształcenia spółka używać będzie nazwy BONITA HAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (dawniej: „BONITA” H.A.H. Żołądkowscy spółka jawna) lub nazwy skróconej BONITA HAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dawniej: „BONITA” sp. j.)

Spółka BONITA HAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa wpisana jest do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nowym numerem KRS 0000705346. Numery NIP i REGON nie uległy zmianie i pozostają te same, t.j. numer NIP PL 7781198643 i numer REGON 634172196.

Kierując do Państwa te informacje prosimy, aby wszystkie dokumenty wystawiane były na:

 

BONITA HAH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Stary Rynek 76/3

61-772 Poznań

 

a faktury wystawiane na (nazwa skrócona):

                                    

BONITA HAH Sp. z o.o. Sp. k.

Stary Rynek 76/3

61-772 Poznań 
NIP: PL 7781198643       
                                                              

 

W przypadku potrzeby uzyskania szerszej informacji w powyższym temacie
prosimy  o kontakt na adres e-mail office@bonita.net.pl .

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij