pl en

Dysze fontannowe Aquascape Engineers

Nr kat.: Ogólna charakterystyka

Mamy przyjemność poinformować, że firma Bonita rozpoczęła współpracę z indyjską firmą Aquascape Engineers – producentem wysokiej jakości dysz do fontann i zarazem światowym liderem w tej branży. Poszerzyliśmy tym samym naszą ofertę o nowe produkty z zakresu systemów nawadniających.

Precyzyjnie wykonane, wysokiej jakości mosiężne dysze fontannowe, umożliwiają zarówno projektantom, jak i wykonawcom stworzenie i uzyskanie wymarzonego kształtu strumienia wody fontanny.
Bogata gama dysz: pojedynczych, wielostrumieniowych, rotacyjnych, warstwowych, napowietrzających oraz sferycznych pozwala na uzyskanie różnorodnych kształtów strumienia fontanny, a różne ich rozmiary pozwalają uzyskać wysokość strumienia nawet do 30 m.

Firma BONITA, jako wyłączny importer i dystrybutor na polskim rynku dysz fontannowych Aquascape Engineers proponuje Państwu stałą współpracę w zakresie sprzedaży tych produktów oraz służy pomocą w doborze odpowiednich dysz. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych.

Lp Nazwa Rozmiar
1 Katalog 2014_2015_Aquascape.pdf 10006 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij