pl en

Linia kroplująca PCD

Nr kat.: PCD2333100

Kup

Elastyczna, naziemna linia kroplująca wykonana z polietylenu w konstrukcji dwuwarstwowej, stabilizowana na UV z emiterami w rozstawie co 33 cm, z kompensacją ciśnienia.

ZASTOSOWANIE:

Linia kroplująca Rain Bird PCD z kompensacją ciśnienia umożliwiająca równomierny przepływ w całej strefie. Pasują do niej złączki wsuwane do linii kroplujących Rain Bird XF, złączki zaciskowe Easy Fit oraz inne złączki wsuwane o średnicy 17 mm.
Niski profil kroplownika Rain Bird redukuje straty ciśnienia w przewodzie i pozwala na stosowanie dłuższych ciągów, co upraszcza projektowanie i skraca czas montażu.

WŁAŚCIWOŚCI:

Prostota
• Pasują do niej złączki wsuwane Rain Bird, złączki zaciskowe Easy Fit, złączki wsuwane 17 mm oraz złączki skręcane
• Laserowo grawerowane informacje na rurze i otworach kroplownika są łatwe do znalezienia

Niezawodność
• Konstrukcja kroplownika z kompensacją ciśnienia gwarantuje jednolity przepływ na całej długości przewodu, zapewniając jednorodną dystrybucję wody i w konsekwencji większą efektywność w zakresie ciśnień od 0,58 do 4.14 psi
• Samopłuczący kroplownik PCD szybko usuwa nawet drobne zanieczyszczenia, zapewniając nieprzerwany przepływ wody

Trwałość
• Dwuwarstwowa rura (brązowa na czarnej) zapewnia niezrównaną odporność na substancje chemiczne, uszkodzenia powodowane przez promienie ultrafioletowe oraz rozwój alg

Specyfikacja
Elastyczne rury polietylenowe mają zainstalowane fabrycznie kroplowniki liniowe z kompensacją ciśnienia rozmieszczone co 33 centymetry. Natężenie przepływu z każdego zainstalowanego kroplownika wynosi 2,3 l/h przy ciśnieniu na wlocie od 0,58 do 4,14 bara. Wbudowany kroplownik ma membranę regulującą ciśnienie o działaniu sprężynowym umożliwiającą samoczynne płukanie w przypadku, gdy otwór wylotowy jest zatkany. Wlot kroplownika jest podniesiony i odsunięty od wewnętrznej ściany rury, aby zminimalizować wnikanie zanieczyszczeń.

DANE TECHNICZNE:

- Ciśnienie robocze: 0,58 – 4,14 bar

- Natężenie przepływu: 2,3l/h

- Rozstaw emiterów: co 33 cm

- Grubość ścianki: 1,14 mm

- Średnica zewnętrzna:16 mm

- Średnica wewnęrzna: 13.61 mm

- Długość rolki: 100 m

- Temperatura wody: do 37.8 C

- Temperatura otoczenia: do 51.7 C

- Wymagana filtracja: 120 mesh

- Kolor: brązowy

Lp Nazwa Rozmiar
1 Linia kroplująca PCD - specyfikacja techniczna 330 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij