pl en

Mikrozraszacze Xeri-Pop™

Nr kat.: Xeri-Pop™

Mikrozraszacze serii Xeri-Pop™ ułatwiają integrację mikrozraszacza z konstrukcją systemu mikrozraszania. Idealne w przypadku zastosowań wymagających elastyczności oraz prostoty instalacji. Mogą być instalowane niemalże w dowolnym miejscu, stanowią idealne rozwiązanie dla małych rabat kwiatowych o nietypowych kształtach. 

DANE TECHNICZNE:

- Ciśnienie: 1,4 do 3,4 bar

- Filtracja: w zależności od zastosowanej dyszy zastosowanej 

MODELE:

- XP-400X: wynurzenie o wartości 4 cali

WŁAŚCIWOŚCI:

- jedyny zraszacz wynurzalny kompatybilny z zastosowaniami niskoprzepływowymi i niskociśnieniowymi; idealne rozwiązanie w przypadku terenów narażonych na akty wandalizmu.

- kompatybilność z dyszami 5’ i 8’ MPR i Xeri PC (0,8 m i 1,2 m)

- zraszacz Xeri-Pop może pracować w zakresie ciśnienia od 1,4 do 3,4 bar w przypadku dostarczania wody przewodem rozprowadzającym ¼” (XQ-100, XQ-1000)

- elastyczność przewodu ¼” sprawia, że zraszacze Xeri-Pop mogą być rozmieszczane i przemieszczane w zależności od potrzeb wynikających z układu roślinności

- wytrzymały zatrzaskowy kołnierz wykonany z tworzywa sztucznego stanowi połączenie pomiędzy przewodem ¼” a zewnętrzną stroną skrzynki Xeri-Pop

- przewód rozprowadzający ¼” zraszacza Xeri-Pop może zostać podłączony do przewodu ½ lub ¾” wykonanego z polietylenu lub do wielowylotowej rury rozgałęźnej (EMT-6XERI); połączenie z przewodami polietylenowymi jest możliwe dzięki łącznikowi samowkłuwającemu (XQ-100, XQ1000) ¼”

- elementy zewnętrzne są odporne na działanie promieni UV

- OPCJE DYSZY:
• Dysze Xeri PC
• Dysza MPR serii 5 (wszystkie konfi guracje)
• Dysza MPR serii 8 (8H i 8Q).

Lp Nazwa Rozmiar
1 Karta katalogowa - mikrozraszacze Xeri-Pop™ 126 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij