pl en

Moduł LNK WiFi

Nr kat.:

Kup

Moduł LNK WiFi umożliwia użytkownikom zdalne łączenie się ze sterownikiem ESP-Me lub sterownikiem nawadniania ESP-RZXe firmy Rain Bird z wykorzystaniem podłączanego akcesorium oraz kompatybilnego urządzenia mobilnego z systemem Apple iOS lub Android i bezpośrednim dostępem do Internetu.
To proste rozwiązanie oferuje łatwy dostęp i sterowanie systemem nawadniania Rain Bird z każdego miejsca na świecie, z wykorzystaniem smartfona lub tabletu.

Aplikacja mobilna:
Po zainstalowaniu na urządzeniu użytkownika mobilnej aplikacji z interfejsem użytkownika aplikacja ta umożliwi zdalną konfigurację wielu sterowników nawadniania. Dostępne są opcje harmonogramu nawadniania oraz dostęp do informacji o bieżących warunkach pogodowych.
Aplikacja mobilna modułu LNK WiFi jest dostępna dla urządzeń z następującymi systemami operacyjnymi:
• iOS 8.0 lub nowsza wersja
• Android 4.4 (KitKat) lub nowsza wersja.

Moduł LNK WiFi umożliwia bezpośrednią komunikację bezprzewodową ze zgodnym urządzeniem typu smart poprzez punkt dostępu WiFi. Połączenie z serwerem Rain Bird w chmurze umożliwia serwerowi wysyłanie codziennego budżetu wodnego na podstawie kodu pocztowego sterownika. Wielokolorowa kontrolka LED na module LNK WiFi informuje o statusie połączeń z punktem dostępu i Internetem.

Parametry elektryczne: 24 VAC (RMS); 50/60 Hz; maks. 55 mA.

Moduł LNK WiFi obsługuje bezpośrednią komunikację WiFi z urządzeniem mobilnym poprzez punkt dostepu WiFi (hotspot) generowany przez moduł LNK WiFi lub poprzez połaczenie LAN generowane przez router WiFi.

- alarmy w czasie rzeczywistym i zaawansowane narzędzia do zdalnego zarządzania nawadnianiem (natychmiastowy dostęp umożliwia zarządzanie systemem w czasie rzeczywistym)
- dogodny dostęp i sterowanie
- proste zarządzanie wieloma lokalizacjami
- oszczędność wody do 30% (automatyczna regulacja pogodowa umożliwia codzienne modyfikowanie dawki podlewania)
- prosta konstrukcja (aby aktualizować obecne sterowniki wystarczy wprowadzić moduł LNK WiFi do gniazda dla akcesoriów i otworzyć aplikację)
- prosta w użyciu aplikacja
- profesjonalne, zaawansowane funkcje.

 

PREZENTACJA PRODUKTU

Lp Nazwa Rozmiar
1 Karta katalogowa - Moduł LNK WiFi 1918 KB Pobierz
2 Specyfikacja techniczna - Moduł LNK WiFi 794 KB Pobierz
3 Skrócona instrukcja uruchomienia - Moduł LNK WiFi 1060 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij