pl en

Taśma RO-DRIP®

Nr kat.: RO-DRIP®

Kup

Taśma kroplująca RO-DRIP® firmy Rivulis Irrigation (dawny John Deere Water).

RO-DRIP® zapewnia skuteczne i tanie rozwiązanie dla różnych zastosowań nawadniania pod- i nadziemnego, nawet dla odcinków dłuższych niż 400 m.
RO-DRIP® (śred. 16 mm) to jedyna taśma kroplująca specjalnie skonstruowana, aby zapewnić jednolity wypływ wody w najtrudniejszych warunkach przy zanieczyszczonej wodzie.

Patent

Chronione patentem rozwiązanie RO-DRIP® wykorzystuje dwa niezależne systemy zapobiegające blokowaniu: system przepływu Vortex oraz nasz wyjątkowy rozszerzający się kanał przepływu. Ponadto w procesie produkcji powstaje precyzyjnie uformowany kanał przepływu o dużym przekroju, co pozwala przemieścić większe cząsteczki i zapewnia równomierny przepływ. Taśma kroplująca RO-DRIP® zapewnia obniżenie kosztów utrzymania, lepszą jakość i wielkość plonów.

Starannie przetestowane

Taśma kroplująca RO-DRIP® pozwala na dostarczenie podstawowych substancji odżywczych i środków chemicznych tam, gdzie są w danej chwili potrzebne. Żadna inna linia kroplująca nie była tak starannie projektowana i
testowana w warunkach polowych, aby zapewnić odporność na blokowanie oraz wytrzymałość, jakich oczekuje się od wysokowydajnych systemów nawadniania kroplowego.

Oszczędności

Niezrównana równomierność nawodnienia, łatwość instalacji i demontażu, zmniejszone nakłady na infrastrukturę i niższe koszty uprawy sprawiają, że taśmy kroplujące RO-DRIP® są najskuteczniejszym rozwiązaniem przy różnych długościach linii.

Zastosowanie

Taśmy kroplujące RO-DRIP® można stosować w uprawach owoców, warzyw, winorośli, roślin włóknistych i kwiatów.

Precyzyjnie uformowany kanał

Precyzyjna technologia produkcji zapewnia duże, jednolite kanały. Każdy kształt jest zaprojektowany i uformowany tak, aby wyeliminować zmienność i zapewnić jednolitą wydajność. Inne linie kroplujące nie mogą osiągnąć takiej skuteczności.

System przepływu Vortex

Zaprojektowana turbulencja sprawia, że cząsteczki są ustawicznie w ruchu przemieszczając się przez każdy zakręt, załamanie czy skręcenie kanału przepływu. Nie mając gdzie się zatrzymać są ciągle wypłukiwane zanim mogłyby spowodować poważny problem.

Rozszerzający się kanał przepływu

To rozwiązanie, stosowane jedynie w RO-DRIP®, stanowi wyjątkową "drugą linię obrony" przeciw zatykaniu się linii w warunkach dużego zanieczyszczenia. Kanał przepływu może się rozszerzyć, usunąć zator i przywrócić przepływ.

Taśma kroplująca RO-DRIP® średnica 16 mm - podstawowe parametry:
Grubość*
Rozstaw emiterów
Wydajność
l/h/100 m
przy 0,55 bar
Długość rolki
8 mil
20 cm
30 cm
41 cm
500
300
250
2286 m
10 mil
20 cm
30 cm
500
300
1829 m
13 mil
20 cm
30 cm
500
300
1219 m

* Pełna oferta obejmująca taśmy kroplujące o innych parametrach dostępna na życzenie.

Lp Nazwa Rozmiar
1 Taśma RO-DRIP® - broszura informacyjna 2020 KB Pobierz
2 Broszura - Ro-Drip 443 KB Pobierz
3 Taśma RO-DRIP® 664 KB Pobierz
4 Taśma RO-DRIP® (ENG) 2004 KB Pobierz

Partnerzy

Rain Bird Hunter Dosatron Nora Rivulis Irrigation Otterbine Astore Aquascape Engineers Palaplast Irritec

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij